top of page

Групові прогулянки

Прогулянки в маленьких збірних групах я проводжу по авторським маршрутам. Неспішно ми досліджуємо різноманіття Києва, намагаємось краще його пізнати та відчути зсередини. Після прогулянки ми зазвичай вмощуємось в затишній кав’ярні та продовжуємо спілкування.

Слідами «Білої гвардії» Булгакова

IMG_9980 (1).jpg

Ми перенесемось у вимір головних героїв роману «Біла гвардія» та пройдемо по шляху одного з них – Олексія Турбіна. На нашому шляху буде і 180-віконна альма-матер Турбіна та самого Булгакова, і штаб прийому добровольців у боротьбі з петлюрівськими військами, і «найфантастичніша вулиця світу». А закінчимо нашу прогулянку біля будинку «постройки изумительной», де за кремовими фіранками завжди тепло та затишно.

Тривалість: 2 години

Ціна: 80 грн

Прогулянка парками на схилах Дніпра

IMG_0230 (1).jpg

На 2,5 години ми забудемо про шум та гамір великого міста та поринемо у світ природи. Ми прогуляємось відразу трьома парками на схилах Дніпра, помилуємось чудовими краєвидами та ще й різні історії послухаємо. Наприклад, про те, де в Маріїнському парку колись був популярний санаторій, звідки на весь Київ лунали музика і сміх і чому в Хрещатому парку з’явилась величезна жаба. Ну звісно ж, будемо загадувати бажання, і не одне ☺

Тривалість: 2.5 години

Ціна: 80 грн

Гостини у будинку Лібермана

Tour Group

На екскурсії поринемо в період розквіту Києва кінця 19 – початку 20 ст. та завітаємо у гості до купця Симхи Лібермана. Його будинок із 120-річною історією до сих пір зберігає неперевершені груби, та пишні декори стелі. А ще він охороняє таємниці родини, яка мала великі статки та вишуканий смак, але загубила свій слід у круговерті історії. Приходьте і спробуємо його знайти разом!

Тривалість: nnn

Ціна: $$$

bottom of page